30 maja 2024

Prochowiczanka

Prochowice

Zamiana starego mieszkania na nowe

Każde miasto ma swoje zasoby lokalowe, w których zamieszkują lokatorzy. Dysponuje mieszkaniami o małym, średnim i dużym metrażu.

Bywa tak, że starsze osoby chętnie zmieniają duży lokal na mniejszy, który jest łatwiejszy w utrzymaniu. Z kolei młodzi chcieliby mieć mieszkanie duże, gdzie czuliby się swobodnie, mogli w dobrych warunkach wychowywać dzieci.

Mieszkańcy sami niewiele mogą zrobić w będąc w takiej sytuacji. Na szczęście zarządy miejskie wyszły im na przeciw i opracowały program zamiany mieszkań w obrębie swoich zasobów lokalowych.

Chętnych jest sporo, ale muszą oni spełnić pewne warunki. Przede wszystkim powinni mieć uregulowane wszystkie kwestie finansowe, co oznacza, że nie mogą zalegać np.

z opłatami czynszowymi. Czas oczekiwania na zamianę jest różny.

Specjalny zespół pracowników weryfikuje wnioski chętnych do zamiany lokalu i przedstawia zainteresowanym zgłoszone propozycje. Dla młodych par jest to szansa na wyjście z małych mieszkań i zajęcie lokalu o dużym metrażu, jakiego potrzebują rodziny rozwojowe.

nowe osiedla Poznań Nowe Miasto http://jandach.pl/pl/domy-mieszkania-nowe-miasto Mieszkania na sprzedaż Poznań Nowe M www.eurequa.pl
prochowiczanka.prochowice.pl © | Newsever by AF themes.