To czy dany wyjazd się uda i będziemy go miło wspominać, czy może zaliczymy go do kompletnej katastrofy będzie zależało od wielu czynników. Od miejsca w które się udamy, od noclegu który będziemy mieli zarezerwowany, od atrakcji które będą tam czekały i od naszego nastawienia. Dlatego też, im lepiej przygotujemy dany wyjazd, im dokładniej sprawdzimy wszystkie możliwe rzeczy, tym większa będzie szansa na to, że organizowany przez nas wyjazd faktycznie się uda i co więcej, że chętnie będziemy go wspominali. Dlatego zanim znajdziemy się nad Zalewem Zegrzyńskim, powinniśmy się przyjrzeć temu, co możemy tam robić, jakie atrakcje na nas czekają.

Przede wszystkim sam Zalew

Warto sobie zdawać sprawę z tego, że tak naprawdę sam Zalew Zegrzyński ma nam wiele do zaproponowania.

To nie tylko piękne krajobrazy, ale również możliwość wypoczynku dokładnie w taki sposób, w jaki najbardziej lubimy. Dla tych, którzy uwielbiają spokojne lenistwo będzie duża i ładna plaża, na której wygodnie będzie można się rozłożyć na ręczniku. W pobliżu dla dzieci będzie się znajdował plac zabaw, a dodatkowo latem plaża jest strzeżona, więc będziemy mogli czuć się bezpiecznie. Dla tych bardziej aktywnych proponowane będą rowery dla których zostały przygotowane przyczepki rowerowe dla dzieci jednoosobowe, ścieżki spacerowe, boisko i siłownia na świeżym powietrzu. Można także popływać w wodach Zalewu Zegrzyńskiego, skorzystać z windsurfingu, albo popływać kajakiem.

Co jeszcze musimy zobaczyć?

Jeżeli chcemy poznać także okolicę, to warto zahaczyć o Dynioland w Wieliszewie. Znajdziemy tam mini zoo, a także różnego rodzaju słomiane labirynty. Dodatkowo można pooglądać różne zioła i rośliny, a jeśli w tym miejscu znajdziemy się jesienią, to możemy liczyć również na podziwianie dyń. Jest tam też sporo miejsca do gry w piłkę czy badmintona, a więc nikt nie będzie się nudził. Możemy też odwiedzić Port Nieporęt-Pilawa, gdzie będziemy mieli możliwość skorzystania z kąpieliska, windsurfingu czy parku linowego.

Ciekawym miejscem może się także okazać Promenada w Białobrzegach. Tutaj możemy zagrać w siatkówkę albo piłkę nożną, skorzystać ze ścianki wspinaczkowej czy wypożyczyć katamaran. Idealne miejsce na wypoczynek nawet z małymi dziećmi. Zawsze warto szukać ciekawych atrakcji w pobliżu miejsca, do którego się udajemy. Wówczas może się okazać, że to co dla siebie znajdziemy przejdzie nasze oczekiwania i sprawi, że bardzo miło będziemy wspominać dany wyjazd.

A im te wspomnienia będą przyjemniejsze, tym większa będzie szansa, że jeszcze kiedyś do tego miejsca wrócimy i będziemy do niego też zachęcać innych.

wiązanki ślubne warszawa tanie sukienki ślubne