Jak urządzić salę ślubna na wesele? To pytanie często spędza sen z powiek organizatorek i organizatorów ślubów, a także samej przyszłej młodej parze. Szczególnie kiedy trzeba liczyć się z finansami, czasem i pogodzić różne wizje weselnego przyjęcia. Idealne miejsce na przyjęcia weselne restauracja warszawa, w której panuje cudowny klimat. 

Kilka praktycznych wskazówek dla doskonałego wystroju

Jeżeli chcesz szybko ustroić salę i dokonać tego jak najniższym kosztem postaw na proste rozwiązania, które nie pochłoną zbyt dużej ilości czasu i pieniędzy. Ozdób pomieszczeniem za pomocą delikatnego tiulu, który możesz zawiązać na krzesłach gości i rozwiesić w finezyjny sposób pod sufitem. Postaw na zabawę światłem. Zwykły klosz w np.

różowym lub fioletowym kolorze nada całemu pomieszczeniu ciekawą poświatę. Nie inwestuj w dużą ilość naturalnych kwiatów, które po ceremonii będą wyrzucone. Kup balony i napełnij je helem. Efektownie będą unosiły się nad głowami gości. Daruj sobie wydawanie funduszy na drogie obrusy. Postaw na prostotę.

Pamiętaj, że wiele elementów dekoracyjnych możesz wykonać samodzielnie- ręcznie. Jednakże przyda się przy tym rozwiązaniu spora doza cierpliwości. Ponieważ papierowe robótki nie są wykonywane w szybkim czasie i dokładność Twojej pracy zostanie poddana ocenie zaproszonych gości weselnych. Co innego w sytuacji, gdy dysponujesz pokaźnym kapitałem, który możesz przeznaczyć na stylizacje weselnego wnętrza. Wtedy wszystko zależy od Twoich preferencji . W modzie jest stawianie na folklor.

Im więcej ludowych motywów, drewna i natury tym ciekawiej. Sprawdzą się także świece, o ile żadne z gości nie wywoła za ich pomocą pożaru będą efektownie prezentować się na zdjęciach. Dobrze jest poprosić o wszelkie wskazówki i pomoc w kreowaniu dekoracji specjalnie wyszkolonej do tego dekoratorki. Ona idealnie dobierze wszystkie elementy. Dobrze, gdy wystrój Sali weselnej komponuje się z strojem nowożeńców. Bardzo ciekawie takie zestawienie prezentuje się na nagrywanym filmie weselnym oraz zdjęciach, które są wykonywane w czasie świętowania.

Przyda się również lista z planem usadzenia przy stołach gości. Dzięki niej unikniesz sytuacji, w której dla kogoś zabraknie krzesła do kawiarni. Komponując ja dowiedz się dokładnie kto kogo lubi. Wzajemne sympatie podczas wesela maja wpływ na dobre samopoczucie gości. Znacznie gorzej, gdy nie przywiążesz do tej kwestii zbyt dużej wagi i przypadkiem spowodujesz niepotrzebna awanturę lub sprzeczkę. .

http://sunflower.waw.pl/